حقایقی در رابطه با چربی سوزها

0

حقایقی در رابطه با چربی سوزها

۱- رژیم غذایی در حدود ۸۰% از جنگ برای کاهش وزن می¬باشد.
آنهاست. ولی محدود کردن کالری ۸۰% از نبرد شما می¬باشد. مابقی، تمرین، زمان و کمک از مکمل¬ها است.
چربی¬سوزها منجر به تسریع در کاهش چربی می¬شود ولی این در شرایطی است که رژیم غذایی نیز مناسب باشد. چربی¬سوزها به روش¬های مختلفی عمل می¬کنند. منجر با افزایش انرژی، کاهش اشتها، افزیش مصرف چربی برای انرژی و نیز افزایش متابولیسم و دمای بدن می¬شود.
نگاه دقیقی به رژیم غذایی کنید و آن را با اهداف خود متناسب کنید. برای از دست دادن چربی شما نیاز به خوردن کالری کنری، دریافت پروتئین بیشتری و عادات غذایی سالم شامل کربوهیدارت¬های با هضم آهسته، چربی¬های سالم و سبزیجات دارید. در زمانی که نسبت به رژیم خود مطئن هستید و بر محیط تغذیه¬ای خود کنترل دارید، می¬توانید شروع به استفاده از مکمل¬ها کنید.
۲- اطمینان داشته باشید که انتظارات کاهش وزن شما واقع بینانه باشد.
انتطارات باید واقع بینانه باشد. برخی بر این عقیده هستند که در صورت استفاده از داروهای چربی سوز هر هفته چند پوند وزن کم می¬کنند.
در زمانی که نسبت از دست دادن چربی بالا باشد، نمی¬توانید به راحتی ۱۰ پوند در هفته کم کنید چرا که از مکمل¬ها استفاده می¬کنید. به یاد داشته باشید: نسبت طبیعی از کاهش چربی برابر با ۳-۱ پوند در هفته می¬باشد. می¬توانید این میزان را تا ۴ پوند در هفته نیز برسانید.
در صورت کاهش وزن سریع، با یا بدون چربی سوز، توده عضلات بدون چربی را از دست می¬دهید. انتظارات خود را از کاهش وزن هفته به هفته و ماه به ماه بنویسد . در صورت رسیدن به این اهداف کوچک، قادر خواهید بود به هدف نهایی برسید.

چربی سوز
۳- همیشه بیشتر بهتر نیست
چربی¬سوزها به منظور تحویل دوزهای مناسب از ترکیبات مختلف برای از دست دادن چربی طراحی شده است. ولی این بدان معنا نیست که مصرف بیشتر از این داروها اثرات بیشتری دارد. بهتر است همیشه با دوز پایین شروع کنید و حداقل به مدت دو هفته با آن ادامه دهید. پس از آن، می¬تواند در مورد میزان افزایش دوز تصمیم بگیرد.
۴- مصرف بیش از حد کافئین شما را خسته می¬کند.
در صورتی که نمی¬توانید صبح را بدون قهوه شروع کنید و در طول روز نیز ۴-۳ لیوان می¬خورید در مورد چربی سوزهای تحریکی دقت کنید. بیشتر چربی سوزه¬ها حاوی کافئین یا مواد شبه کافئین می¬باشند.
در شرایطی که مزایایی از نظر انرژی زایی از کافئین بدست می¬آورید، در صورت ترکیب با چربی-سوزها با چند فنجان قهوه به سرعت خسته و فرسوده می¬شود.
بنابراین اگر فکر می¬کنید ترکیب چربی سوز و قهوه منجر به تسریع نتایج می¬شود، ولی نتایج مثبت از بین می¬رود. به همین دلیل نباید در دوره کوتاهی مقادیر زیادی کافئین مصرف کنید. پیش از آغاز استفاده از این قرص¬ها، بهترین ترکیب با نیازهای خود را بیابید. ترکیبات مختلفی برای استفاده وجود دارد به همین دلیل باید نسبت به این تفاوت¬ها آگاه باشید.
۵- نتایج باید مورد ارزیابی و اندازه¬گیری قرار بگیرد.
پیش از بررسی نتایج، یک ترکیب چربی¬سوز را برای ۳-۲ هفته مصرف کنید. ولی باید روند پیشرفت را مورد ارزیابی قرار دهید. به هر صورت تصویربرداری، اندازه گیری اندام¬های بدن، اندازه¬گیری چربی بدن و یا وزن که می¬خواهید ارزیابی کنید ولی بدون ارزیابی قادر به تعیین اثربخشی دارو نیستید.
برخی از افراد نسبت به برخی از ترکیبات چربی سوز پاسخ¬های بهتری می¬دهد. به همین دلیل باید به تفاوت¬های فردی توجه داشته باشید. در صورتی که پس از چند هفته، نتایج مورد انتظار را مشاهده نکردید، ترکیب دیگری را امتحان کنید.
در حالت کلی، اگر پایبند به برنامه تمرینی و چربی سوز باشید، انتظارات کاهش چربی خود را یادداشت کنید. داروها را بر طبق دستور مصرف کنید، روند پیشرفت خود را ارزیابی کنید. انتظار نداشته باشید که همه ترکیبات اثرات یکاسان داشته باشد. کمی تحقیق کنید تا داروی مناسب برای خود را بیابید. ولی پنج مورد ذکر شده را در ذهن داشته باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code