خانه / پرده بکارت / دوختن پرده بکارت به چه قیمتی؟
دوختن پرده بکارت به چه قیمتی

دوختن پرده بکارت به چه قیمتی؟

دوختن  پرده بکارت به چه قیمتی

از زمان های قدیم، بکارت و از دست دادن آن، به دلایل مختلفی بسته به فرهنگ و مذهب، بسیار مهم شناخته می شده است. بکارت اغلب به عنوان یکی از ویژگی های کودکان دختر و زنان مجرد شناخته شده است، و از دست دادن آن قبل از ازدواج اغلب به شخصیت غیر مطلوب فرد مربوط است. اما تعریف دقیق بکارت چه می باشد؟ گفته می شود یک زن وقتی باکره است که هرگز مقاربت جنسی را تجربه نکرده باشد، اما مطالعات بیان می کند که تعریف مقاربت جنسی امروزه بسیار متغیر است.

تنها نوع مقاربت که همه افراد آن را به عنوان یک مقاربت جنسی می پذیرند، رابطه از طریق واژن است. از سوی دیگر، مصاحبه با جوانان نشان داده است که بسیاری از آن ها رابطه جنسی مقعدی به عنوان “سکس” دارند، و این مقدار برای رابطه جنسی دهانی، کمتر از پنجاه در صد است.

امروزه، عمل جراحی زیبایی اندام تناسلی افراد را قادر می سازد که به طور کامل از نظر ظاهری تغییر پیدا کنند، بنابراین در حال حاضر برای بازگرداندن پرده بکارت از آن استفاده می شود. این عمل به خودی خود بسیار ساده است و حدود نیم ساعت طول می کشد و فرصت خوبی برای زنانی است که به طور تصادفی بکارت خود را قبل از اولین مقاربت و یا حتی به دلیل تجاوز از دست داده اند، و همچنین برای افرادی که موضوع داشتن یک پرده بکارت سالم و باکره قبل از ازدواج برای آن ها بسیار مهم است. ترمیم پرده بکارت در زنانی که بکارت خود را در اثر رابطه جنسی واژینال طبیعی از دست داده اند ممکن است فریب کارانه تلقی شود و داشتن یک پرده بکارت سالم و باکره به عنوان یک تایید قابل اعتماد درباره بکارت، معنی خود را از دست داده باشد. با این وجود، هر زنی این حق انتخاب را دارد که آیا او می خواهد به انجام این روش بدون توجه به علت آن اقدام کند یا خیر، به طوری که امروز، شما حتی می توانید زنانی را پیدا کنید که با وجود زایمان دارای پرده بکارت سالم هستند.

دوختن پرده بکارت

دوختن بکارت می تواند توسط چندین عمل جراحی از جمله هایمنوپلاستی ، ترمیم پرده بکارت یا ترمیم حلقه پرده بکارت انجام شود. به این ترتیب پرده بکارت را می توان ترمیم کرده و زن دارای بکارت تازه شود.

زنانی که می خواهند تحت عمل ترمیم پرده بکارت قرار گیرند، گاهی اوقات خجالت زده هستند اما آنها در نهایت این مشکل را با جراحان مطرح کرده و نهایتا بدون داشتن گزینه های دیگر تصمیم به ترمیم از طریق جراحی می گیرید.

یک ترمیم ساده به راحتی می تواند با بستن پارگی از طریق بقایای پرده بکارت انجام شود. این روش را می توان در بیمارانی که دارای بقایای پرده بکارت هستند انجام داد و پرده بکارت در طول روند بهبود رشد خواهد کرد. پس از جراحی ترمیمی، زن ممکن است سفت شدن دیوار واژن را تجربه کند. این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود. این ترمیم ساده باید حداقل هفت روز قبل از عروسی انجام شود.

آلوپلنت ها ماده های زیستی هستند که برای پیوند استفاده می شود و از آن ها می توان در ترمیم پرده بکارت استفاده کرد. این ترمیم موقتی است و در بسیاری از فرهنگ ها قبل از ازدواج انجام می شود. بازسازی پرده بکارت در زنانی با بقایای ناکافی از پرده بکارت انجام می شود. این جراحی تحت بی حسی موضعی انجام شده و بخیه ها قابل حل هستند. اساسا، تمام بیماران از نتایج راضی می باشند و هیچ خطر یا عوارض شدیدی در ارتباط با جراحی وجود ندارد.دوختن پرده بکارت شامل ترمیم و بازسازی پرده بکارت و یا یک غشای نازک و ارتجاعی است که به طور معمول بخشی از دهانه واژن را پوشش می دهد.

معرفی دکتر برای دوختن بکارت

دوختن پرده بکارت

دوختن بکارت می تواند توسط چندین عمل جراحی از جمله هایمنوپلاستی، ترمیم پرده بکارت یا ترمیم حلقه پرده بکارت انجام شود. به این ترتیب پرده بکارت را می توان ترمیم کرده و زن دارای بکارت تازه شود.

زنانی که می خواهند تحت عمل ترمیم پرده بکارت قرار گیرند، گاهی اوقات خجالت زده هستند اما آنها در نهایت این مشکل را با جراحان مطرح کرده و نهایتا بدون داشتن گزینه های دیگر تصمیم به ترمیم از طریق جراحی می گیرید.

یک ترمیم ساده به راحتی می تواند با بستن پارگی از طریق بقایای پرده بکارت انجام شود. این روش را می توان در بیمارانی که دارای بقایای پرده بکارت هستند انجام داد و پرده بکارت در طول روند بهبود رشد خواهد کرد. پس از جراحی ترمیمی، زن ممکن است سفت شدن دیوار واژن را تجربه کند. این روش تحت بی حسی موضعی انجام می شود. این ترمیم ساده باید حداقل هفت روز قبل از عروسی انجام شود.

آلوپلنت ها ماده های زیستی هستند که برای پیوند استفاده می شود و از آن ها می توان در ترمیم پرده بکارت استفاده کرد. این ترمیم موقتی است و در بسیاری از فرهنگ ها قبل از ازدواج انجام می شود. بازسازی پرده بکارت در زنانی با بقایای ناکافی از پرده بکارت انجام می شود. این جراحی تحت بی حسی موضعی انجام شده و بخیه ها قابل حل هستند. اساسا، تمام بیماران از نتایج راضی می باشند و هیچ خطر یا عوارض شدیدی در ارتباط با جراحی وجود ندارد.

 

 دوختن بکارت

دوختن بکارت: چه چیزی در انتظار است

پرده بکارت معمولا بر اثر اولین تماس جنسی زن و همچنین استفاده از تامپون یا ورزش هایی مانند دوچرخه سواری، پاره شده و دچار خون ریزی می شود. ترمیم و بازسازی پرده بکارت اغلب به دلایل مذهبی یا فرهنگی انجام شده و یک روش سرپایی تحت بی حسی موضعی و با استفاده از آرام بخش ها می باشد.

ترمیم پرده بکارت اغلب به دلایل مذهبی یا فرهنگی انجام می شود.

از این روش چه انتظاری باید داشته باشم؟

هایمنوپلاستی یک جراحی سرپایی است تحت بی حسی موضعی و آرام بخش ها انجام می شود. بسیاری از بیماران به طور کامل در عرض یک هفته بهبود می یابند. هدف این جراحی این است که زنانی که بازسازی پرده بکارت داشته اند، با رابطه جنسی واژینال بعدی خود دچار خون ریزی شوند. به همین دلیل، مهم است که از هر گونه فعالیت که می تواند به پرده بکارت آسیب بزند، مانند استفاده از تامپون، دوچرخه سواری، کشش بیش از حد یا ورزش اجتناب شود.

جراحی ترمیم یا دوختن پرده بکارت

هایمنوپلاستی برای ترمیم و بازسازی غشای نازک و حلقه مانندی که دهانه ورودی واژن را پوشانده و به نام پرده بکارت شناخته می شود، طراحی شده است. در حالی که برخی از پرده بکارت ها بسیار ارتجاعی هستند و حتی  در هنگام رابطه جنسی پاره نمی شود، بسیاری از زنان تجربه پاره شدن را در طی ۵، ۶ یا ۷ ساعت استفاده از  تامپون و یا اولین مقاربت جنسی را دارند. گاهی اوقات پرده بکارت حتی می توانید در هنگام ورزش شدید پاره شود. در واقع، نقص ذاتی ممکن است در ۴۰ تا ۵۰٪ از زنان وجود داشته باشد.

با وجود این، پرده بکارت به عنوان نشانه باکره بودن در بسیاری از فرهنگ ها وجود دارد و می تواند عامل مهمی در ازدواج های امروزه باشد. در بسیاری از اوقات، اگر پرده ی بکارت سالم نباشد، حتی مشاهده شده که ازدواج لغو شده است. در حال حاضر هایمنوپلاستی (جراحی ترمیمی پرده بکارت) به راحتی در دسترس و نسبتا امن است و بسیاری از زنان و خانواده ها در حال حاضر از آن به عنوان یک راه حل موثر یاد می کنند.

جراحی دوختن پرده بکارت در مطب  خود ما انجام شده و به شما این اطمینان خاطر داده می شود که شما در یک حریم به شدت خصوصی تحت درمان قرار بگیرید. ترمیم پرده بکارت را به هزاران زن در طی سی سال گذشته ارائه داده و نیاز به محرمانه بودن آن را درک می کند.

دوختن بکارت

روش جراحی

این روش به صورت سرپایی و تحت بی حسی موضعی یا با استفاده از آرام بخش ها صورت گرفته و معمولا بین ۱ تا ۲ ساعت طول می کشد و بیماران اغلب می تواند در روز بعد به سر کار خود برگردند.

زمان جراحی: ۱٫۵ ساعت

تعداد جراحی های مورد نیاز: ۱

زمان بهبودی: ۱-۲ هفته

با فرض اینکه شما می خواهید این جراحی را انجام دهید، جراح شما احتمالا برای تعیین میزان آسیب به پرده بکارت و رسیدن به بهترین راه برای ترمیم آن، نیاز خواهد داشت که شما را معاینه کند. شما می توانید هرکسی را که می خواهید همراه با خود به مشاوره بیاوردید و آن ها در طی معاینه اگر شما بخواهید حضور خواهند داشت. از سوی دیگر اگر شما بخواهید که کار خود را به تنهایی انجام دهید، پس مطمئن باشید که جراحان دارای پایبندی به استانداردهای سختگیرانه در مورد محرمانه بودن موضوع هستند.

امروزه، عمل جراحی زیبایی اندام تناسلی افراد را قادر می سازد که به طور کامل از نظر ظاهری تغییر پیدا کنند، بنابراین در حال حاضر برای بازگرداندن پرده بکارت از آن استفاده می شود. این عمل به خودی خود بسیار ساده است و حدود نیم ساعت طول می کشد و فرصت خوبی برای زنانی است که به طور تصادفی بکارت خود را قبل از اولین مقاربت و یا حتی به دلیل تجاوز از دست داده اند، و همچنین برای افرادی که موضوع داشتن یک پرده بکارت سالم و باکره قبل از ازدواج برای آن ها بسیار مهم است. ترمیم پرده بکارت در زنانی که بکارت خود را در اثر رابطه جنسی واژینال طبیعی از دست داده اند ممکن است فریب کارانه تلقی شود و داشتن یک پرده بکارت سالم و باکره به عنوان یک تایید قابل اعتماد درباره بکارت، معنی خود را از دست داده باشد. با این وجود، هر زنی این حق انتخاب را دارد که آیا او می خواهد به انجام این روش بدون توجه به علت آن اقدام کند یا خیر، به طوری که امروز، شما حتی می توانید زنانی را پیدا کنیدکه با وجود زایمان دارای پرده بکارت سالم هستند.

درباره ی دكتر مشاوره

مطلب پیشنهادی

عکس انواع پرده بکارت

پرده بکارت در بعضی جوامع از اهمیت اجتماعی خاصی برخورداراست.بخصوص در کشورهای اسلامی که بعنوان …

38 دیدگاه

 1. آدرس و شماره تلفن کلینیک رو چجوری میتونم تهیه کنم جهت معاینه و وقت …

 2. سلام
  من میخوام ازدواج کنم آقایی ک میخواد بامن ازدواج کنه دوست پسرمه.
  نوع بکارتم ارتجاعیه اما اون این بکارت قبول نداره(نمیدونه ک من بکارتم ارتجاعیه)میشه کاری کرد یا عملش کنم ک شب عروسی خون بیاد خیالش راحت شه؟؟؟

 3. با سلام
  ایا عمل دوخت پرده بکارت در ایران صورت می گیرد
  لطفا پاسخ دهید

 4. هزینه این جراحی چقدره؟

 5. ۱۳۹۶ در ۵:۲۳ ب.ظ

  پرده ی ارتجاعی گفتن ک خون نمیاد و پاره نمیشه ولی برای من خون اومد و پزشک گفت پاره شده… چرا ؟؟

 6. سلام پرده بکادت مارک گوزن کانادایی ک میگن ایا واقعیت داره یا نه؟؟

 7. این ترمیم رو همه ی مطب ها انجام میدن‌یا ممنوعه؟

 8. ببخشید دوخت پرده بکارت واقعیه؟ یعنی اصلا مشخص نمیشه توی چک اپ؟

 9. سلام توروخدا میشه بگین هزینه ترمیم چقدره؟

 10. ببخشید نمیشه یه قیمت حدودی بگین؟

 11. ببخشید من مراقبت های بعد از جراحی رو نمیتونم انجام بدم آیا راه دیگه ای وجود نداره بجز جراحی؟

 12. هزینه ی ترمیم پرده بکارت چقده،؟؟کسی میدونه آیا؟؟؟

 13. سلام ببخشید اگه کسی ترمیم انجام بده و بخواد ازدواج کنه باید از چه کسی گواهی سلامت بگیره؟همون بهداشت که میرن برا آزمایش اونجا گواهی میدن یا دکترهای مطب گواهی میدن؟

 14. با سلام وخسته نباشید از توضیحات کاملتون.عزیزم من حدود ۷ ماه پیش با دوست پسرم رابطه داشتم وبطور ناگهانی قسمت ۶تا۹ پرده ی من پاره شد البته به گفته ی دکتر.دکتر به من پماد میموزا داد ک خوب بشه منم یکماه مصرف کردم وبازم نزد دکتر رفتم و گفت که پردت به حالت اولیه برگشته یعنی کامل شده الان میخوام بدونم که ایا پرده درست شده یا نه.؟وضمن اینکه من خونریزی شدید داشتم

 15. میخواستم بدونم بعداز رابطه و از بین رفتن پرده بازهم میشه تشخیص داد ک پرده از چه نوعی بوده است؟؟

 16. آدرس میخوام برای ترمیم توراخدا بفرستید برام

 17. سلام.ببخشید واسه ترمیم اگر نخوام کسی بفهمه باید چیکار کنیم؟یعنی نامه ای چیزی که لازم نیست؟

 18. با سلام ی سوال داشتم من ۵سال رابطه جنسی داشتم و الان قست ازدواج مجدد دارم میخوام بدونم هزینه ترمیم چقدر میشه و اینکه من بلافاصله بعد ترمیم حدود ۲۴ساعت باید ماشین سوار شم ممکنه دوبارع بارع بشه ؟ چقدر باید استراحت کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code


برای تماس کلیک کنید
ثبت شرکت ثبت تغییرات شرکت هزینه اخذ رتبه استعلام برند اخذ رتبه پیمانکاری پارتیشن مشاوره مامایی خرید قرص سقط جنین