خانه / سلامت و زیبایی / مشکلات داشتن سینه های بزرگ
سوتین اسفنجی یا ژله ای

مشکلات داشتن سینه های بزرگ

مشکلات  داشتن سینه های بزرگ

از زمانی که به یاد می آورم سینه های من یک مسئله بود. من اولین کسی در کلاس بودم که سوتین خریدم زیرا دویدن در باشگاه بدون آن سخت بود. من اولین باری که یک توپ بسکتبال به سینه ام خورد را به یاد دارم. و به یاد دارم که در طول همان بازی، پرتاب آزاد را از دست دادم زیرا بازویم به سینه ام برخورد کرد. در واقع سوتین ورزشی مناسب من وجود نداشت، بنابراین سینه های من اذیت بودند و من راحت نبودم.
من همیشه سینه های بزرگی داشتم و از روزی که پریودی من شروع شد، سینه های من یک مشکل بزرگ بود. من چند بار گفته ام، این مایه تاسف است (و جالب) که رسانه ها همیشه سینه های بزرگ را زیبا و فریبنده می دانند. برای بسیاری از زنان، سینه های بزرگ چیزی جز سرگرمی نیست. دو تن از دوستان من حتی در کالج به دلیل کمر درد غیر قابل تحمل تصمیم به کوچک کردن سایز سینه ها داشتند.

سینه های بزرگ به پنج دلیل زیر بدترین چیزها هستند.
۱٫ مشکلات پشت
پزشک گفت  در بارداری مشکلات سینه بیشتر خواهد شد. بعد از بارداری دخترم و تورم سینه ها، متوجه سنگینی آن ها شدم. بنابراین از روی کنجکاوی تصمیم گرفتم آنها را وزن کنم. یک سینه پر شیر وزنی بیش از ۸ پوند داشت! ۱۶ پوند فشاری به پشت من وارد می کند. این وزن دو برابر وزن نوزاد من در هنگام تولد است.
برای سالها، من مشکلات حالت نشستن و ایستادن داشتم. صاف کردن شانه ها به پشت من فشار می آورد زیرا وزن سینه هایم زیاد بود. پس از سال ها، در شانه ها و گردن نیز احساس درد دارم و عضلات پشتم ضعیف شده است. حمل دو نوزاد روی قفسه سینه کار آسانی نیست.
۲٫ شیردهی تقریبا غیر ممکن است
سخت ترین چیز در هنگام داشتن سینه های بزرگ شیردهی است. صرف نظر از اندازه سینه ها، شیردهی برای مادرانی که تازه بچه دار شده اند کاری چالش برانگیز است. با این حال، داشتن سینه های بزرگ باعث دشوارتر شدن شیردهی می شود. در هنگام شیردهی نوزاد، صورت او بین سینه ها گم می شود. تنها راهی که می توانستم نوزاد را از خفه شدن حفظ کنم نگه داشتن سینه با دست دیگر به طرف بالا بود. شیردهی یک تجربه بسیار ناراحت کننده در نوک سینه های متورم و خونخورده است و حالت نشستن در هنگام شیردهی نیز باعث درد بدن می شود.
۳٫ درد در حین ورزش
آیا کسی همراه با دو خربزه بسته به قفسه سینه می تواند راحت بدود؟ ورزش با سینه های بزرگ بسیار دردناک است. در هنگام کودکی، در ورزش بسیار فعال بودم. اما در بسیاری از راه ها، سینه های من مانع از عملکرد درست من و در نهایت ادامه تحصیل من شد.
هر ورزشی که ضربه های شدید دارد باعث درد نه تنها در قفسه سینه بلکه در پشت می شود زیرا در هنگام ورزش، وزن بر قفسه سینه و پشت فشار وارد می کند. حتی بهترین و گران ترین سوتین های ورزشی نیز به طور کامل مشکل را حل نمی کند. من هیچ گاه به این قدر به دوستانم حسادت نکرده بودم که روی تردمیل حسادت کردم!

مشکلات  داشتن سینه های بزرگ
۴٫ خواب کمتر لذت بخش است
بدن من به طور طبیعی تمایل دارد روی شکم بخوابد. تنها راهی که می توانم به این شکل بخوابم استفاده از یک بالش زیر باسن است که فشار را از روی سینه ام در شب بگیرد. من یا بالشت در خواب حرکت می کردیم بنابراین اغلب از خواب بیدار می شدم و میدیدم در موقعیت ناراحت کننده ای هستم. من به دنبال یک متخصص خواب بودم تا بتوانم فشار وارده در طول خواب را برطرف کنم.
۵٫ در آوردن سوتین دردناک است
سوتین مانند یک شمشیر دو لبه برای زنان با سینه های بزرگ است. از یک طرف، من نمی توانم تصور کنم بدون سوتین راه بروم. کشش روی پوست ، شانه ها، و پشت زجرآور می شود. از سوی دیگر، نگه داشتن سینه های بزرگ در یک سوتین در تمام طول روز می تواند بسیار دردناک است، به خصوص در دوران عادت ماهانه.
من ترجیح میدهم از سوتین استفاده کنم اما در بیشتر روزها، آرزو می کنم یک راه حل جایگزین وجود داشته باشد که از این درد روزانه نجات یابم.
خلاصه
اگر سینه های شما بزرگ باشد و این نکات در خصوص شما درست است به یاد داشته باشید که تنها نیستید. تعداد انگشت شماری افراد مشهور وجود دارند که از این مشکل رنج می برند و این مشکل را شجاعانه ذکر می کنند. این سینه ها نه تنها باعث درد و ناراحتی می شود بلکه باعث خجالت و نا امنی نیز می شود.
درو بریمور، ملکه لطیفه، سلی مون فرای، و دیگران تصمیم به کوچک کردن سینه های خود گرفتند. “خانواده مدرن” بازیگر آریل وینتر در ۱۷ سالگی یک عمل داشت، در حالی که بازیگر ” همه ریموند را دوست دارند ” پاتریشیا هیتون در ۵۰ سالگی عمل انجام داد.
اگر سینه های شما مانع از پیشرفت شما می شوند یا باعث درد می شوند باید با پزشک مشورت کنید:
اغلب به بسیاری از زنان با سینه های بزرگتر – از جمله خود من – گفته می شود چقدر “خوش شانس” هستید که سینه های بزرگ دارید. حتی در یک دوره در زندگی من احساس خوش شانسی می کردم. اما هر چقدر بزرگتر شدم، بیشتر متوجه شدم که سینه های بزرگ می تواند سلامتی را تحت الشعاع قرار دهد و باعث مشکلی جدی شود.

درباره ی دكتر مشاوره

مطلب پیشنهادی

درمان خانگی آسان درمان ریزش مو

درمان خانگی آسان درمان ریزش مو

درمان خانگی آسان درمان ریزش مو ریزش مو یکی از بزرگترین مشکلات امروز است. ریزش …

2 دیدگاه

  1. دقيقا مشكل من اينه
    الان نميدونم با پزشك زنان بايد مشورت كنم يا زيبايي (براي كوچيك كردن)
    واقعا زجر آوره :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code


برای تماس کلیک کنید
ثبت شرکت ثبت تغییرات شرکت هزینه اخذ رتبه استعلام برند اخذ رتبه پیمانکاری پارتیشن مشاوره مامایی خرید قرص سقط جنین